Гарантійне та після гарантійне обслуговування зварювального обладнання Lincoln Electric

Гарантія 3 роки

Lincoln Electric забезпечує 3 роки гарантії на зварювальне обладнання, що придбане в Україні , та сервісне обслуговування для пристроїв цієї торгової марки, що постачаються та придбані на легальній основі.

УПОСЛУГИ РЕМОНТУ ПОШИРЮЮТЬСЯ ТІЛЬКИ НА ЗВАРЮВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ LINCOLN ELECTRIC. Устаткування інших виробників не обслуговується.
Режим роботи сервісного відділу Lincoln Electric:
  • відповідає графіку роботи дистриб'ютора.
  • приймання обладнання
    на сервісне обслуговування - с 9-30 до 16-00.
  • видача виробів, що пройшли
    сервісне обслуговування - с 9-30 до 17-00.

Якщо в процесі роботи зварювального обладнання виявляється несправність, необхідно звертатися до сервісного відділу дистриб'ютора Lincoln Electric (Лінкольн Електрик) в Україні. Наразі лише відділ обслуговування при офісі дистриб'ютора в Україні має право на підтримку гарантійних зобов'язань.

Виробник та дистриб'ютори гарантують безперебійну роботу зварювальних апаратів та пристроїв Lincoln Electric у разі дотримання правил їх експлуатації. Правила експлуатації зварювального обладнання детально прописані у посібнику з експлуатації кожного зварювального джерела, апарату чи агрегату Лінкольн Електрик.

Увага! Не купуйте зварювальне обладнання Lincoln Electric без посібника з експлуатації. У процесі здійснення покупки обов'язково перевірте, що продавець заповнив гарантійний талон і поставив печатку організації (підприємства) продавця. Не забудьте взяти чек, що підтверджує покупку у конкретній точці продажу.

Обслуговування зварювального облад­нання за гарантією Lincoln Electric.

Здаючи зварювальне обладнання для отримання гарантійного обслуговування необхідно надати (надіслати з пристроєм) заповнений продавцем гарантійний талон з паспортом пристрою. Не слід знімати, ушкоджувати пломби, намагатися змінити або модернізувати зварювальне обладнання Лінкольн Електрик, а також робити ремонт самостійно, в домашніх умовах. Слідкуйте за тим, щоб серійний номер апарата не було видалено, пошкоджено, змінено або він виглядав нечитабельним. У противному разі пристрій не може бути прийнятий на гарантійне обслуговування.

Якщо прилад вийшов з ладу з причини, що не залежить від покупця, він підлягає гарантійному ремонту протягом 3 років з моменту придбання.

Увага! Якщо огляд або діагностика зварювального обладнання сервісною службою Lincoln Electric виявить, що несправність з'явилася з вини власника, виріб автоматично переноситься в категорію звичайного сервісного обслуговування або ремонту. Вартість обслуговування / ремонту розраховується індивідуально залежно від вартості запчастин, наявності індивідуальної знижки та обсягу ремонтних / сервісних робіт.

Гарантійне обслуговування зварювального обладнання Lincoln Electric ппідтримується українським дистриб'ютором лише на території України. Гарантійні зобов'язання поширюються на пристрої, придбані в українських продавців. Гарантія не підтримується для приладів та пристроїв, що вивезені з України або завезені з території інших країн.

З технічних питань або за бажанням придбати зварювальний інвертор Lincoln Electric звертайтесь до дистриб'ютора в Україні.
(наш спеціаліст Вам обов'язково передзвонить)
Оберіть зручну для Вас мовну версію Выберите удобную для Вас языковую версию