Популярні моделі зварювального обладнання

Нове обладнання на сайті

TOMAHAWK 30K TOMAHAWK 30K
DC Тип живлення - CC 1 фаза 50 - 60 Гц
поставка
под заказ
TOMAHAWK® 30K - Плазмове різання у будь-якому місці та у будь-який час. Мобільна система плазмового різання із вбудованим компресором, зварювальним струмом 15 - 30 А, ПВ 100% / 25 А. Має кілька захисних функцій звичайних для Lincoln Electric. Видає чистий розріз, що не вимагає додаткової доробки або шліфування.
Докладніше
TOMAHAWK 45 TOMAHAWK 45
поставка
под заказ

Чудова продуктивність та портативність.

TOMAHAWK 45 Lincoln Electric — портативний плазморіз з TFT дисплеєм, можливістю живлення від мережі 120 або 230 В, легкий (11,4 кг) та простий у використанні. Діапазон регулювання струму 15-22А (120В) або 15-45 (230В). Апарат надає можливості точного налаштування та чистоти різання.

Докладніше
Останні новини
Новини – дистриб'ютора зварювального обладнання Lincoln Electric – SvarkaPro в Україні. Нові зварювальні апарати, агрегати, статті про продукцію Lincoln Electric. Переглянути всі новини >
2024-05-04 Зі святом Великодня!
Зі святом Великодня!
Вітання зі святом Великодня від дистриб'ютора зварювального обладнання Lincoln Electric в Україні
2024-03-07 З Міжнародним жіночим днем – 8 березня!
З Міжнародним жіночим днем – 8 березня!
Привітання з Міжнародним жіночим днем від дистриб'ютора зварювального обладнання Lincoln Electric

Сертифікати Lincoln Electric

Зварювальні апарати, пристосування та матеріали Lincoln Electric пройшли сертифікацію у всіх провідних країнах світу. Продукція торгової марки лінкольн електрик, що представлена у цьому інтернет магазині, відповідає міжнародним стандартам якості і пропонується покупцям в усьому світі.

Сайт офіційного дистриб'ютора з повною впевненістю у чудовій якості і високому ступеню безпеки рекомендує застосовувати апарати та пристрої Lincoln Electric.

Офіс дистриб'ютора Lincoln Electric

Офіс офіційного дистриб'ютора Lincoln Electric підтримує найвищі стандарти обслуговування зварювальних пристроїв та апаратів, що встановлені компанією (лінкольн Електрик) для всіх своїх представництв у світі. Територіально офіс дистриб'ютора в Україні здійснює технічну та гарантійну підтримку до 3 років на все пропоноване оригінальне зварювальне обладнання (апарати, пристрої та матеріали).

Чому вибирають обладнання лінкольн електрик?

Безсумнівно, всі виробники зварювального обладнання варті уваги, оскільки кожен має певні переваги. Але боротьба за воління споживачів змушує розробників та виробників покращувати одні технічні параметри пристроїв за рахунок спрощення інших. Разом з тим, будь-яка торгова марка має особливості, що відрізняють її апарати від інших, і становлять основу конкурентних переваг.

«Лінкольн Електрик» має такі особливості, що виводять продукцію компанії в лідери.

Характеристики виробів, заявлені виробником, завжди об'єктивні та правдиві.

Високий рівень захисту силового устаткування від ударів, небажаного проникнення всередину пилу, бруду, вологи.

Висока якість зварювального обладнання, оснащення, матеріалів забезпечується застосуванням інноваційних технологій, високими вимогами до процесів виробництва від складання до тестування готових виробів.

Значне зниження споживання енергії зварювальними апаратами за рахунок застосування igbt транзисторів сприяє зменшенню собівартості зварювальних робіт у споживачів.

Продуктивність зварювальних апаратів позитивно впливає на робочий цикл, а саме на час безпосереднього зварювання відносно загальній тривалості роботи апарату.

Система інтелектуального управління зварювальним апаратом допомагає надійно стабілізувати дугу або оперативно перестроювати її параметри за змінюванням умов роботи. Це покращує якість зварних швів.

Одного разу застосований режим можна зберігати у вигляді програми, а потім включати за аналогічних умов роботи, не витрачаючи час на налаштування параметрів зварювання.

Споживачі обирають вироби «Lincoln Electric», як через їхню високу якість, так і через можливість тестування продукції "Лінкольн Електрик" перед покупкою, професійного навчання персоналу та інших сервісних зручностей.

Усе вище сказане про продукцію «лінкольн електрик» відповідає потребам користувачів, які бажають здійснювати успішні, економічно ефективні проекти, виводячи свою компанію у лідери.

Оберіть зручну для Вас мовну версію Выберите удобную для Вас языковую версию