Популярні моделі зварювального обладнання

Акційні позиції

Invertec 175-TP
1 фаза 50-60 Гц Тип питания - CC Полярность входного тока - DC

Акційна ціна 36 628   грн

Ціна: 40 698   грн

Invertec® 175TP – повнофункціональний інвертор постійного струму TIG із відмінним керуванням дугою.

Докладніше
Напівавтомат Speedtec 200C
1 фаза 1PH PFC 50 - 60 Гц MIG MMA motor generator ok TIG 2

Акційна ціна 40 629   грн

Ціна: 45 143   грн

SPEEDTEC 200C відноситься до категорії напівавтоматичних зварювальних апаратів (MIG). Однофазний напівавтомат Speedtec 200C з компактними розмірами та розрахований на максимальний зварювальний струм 200 А. Підтримка режимів MIG, MMA, Lift TIG.

Докладніше
Останні новини
Новини – дистриб'ютора зварювального обладнання Lincoln Electric – SvarkaPro в Україні. Нові зварювальні апарати, агрегати, статті про продукцію Lincoln Electric. Переглянути всі новини >
2022-08-04 Особливості будови SPEEDTEC 500SP
Особливості будови SPEEDTEC 500SP
Огляд нових вузлів у будові напівавтомата SPEEDTEC 500SP
2022-05-28 Сьогодні зварювальне обладнання зі знижкою!
Сьогодні зварювальне обладнання зі знижкою!
Сьогодні за акційною ціною напівавтомат Speedtec 200C та апарат для аргонного зварювання Invertec 175-TP

Сертифікати Lincoln Electric

Зварювальні апарати, пристосування та матеріали Lincoln Electric пройшли сертифікацію у всіх провідних країнах світу. Продукція торгової марки лінкольн електрик, що представлена у цьому інтернет магазині, відповідає міжнародним стандартам якості і пропонується покупцям в усьому світі.

Сайт офіційного дистриб'ютора з повною впевненістю у чудовій якості і високому ступеню безпеки рекомендує застосовувати апарати та пристрої Lincoln Electric.

Офіс дистриб'ютора Lincoln Electric

Офіс офіційного дистриб'ютора Lincoln Electric підтримує найвищі стандарти обслуговування зварювальних пристроїв та апаратів, що встановлені компанією (лінкольн Електрик) для всіх своїх представництв у світі. Територіально офіс дистриб'ютора в Україні здійснює технічну та гарантійну підтримку до 3 років на все пропоноване оригінальне зварювальне обладнання (апарати, пристрої та матеріали).

Чому вибирають обладнання лінкольн електрик?

Безсумнівно, всі виробники зварювального обладнання варті уваги, оскільки кожен має певні переваги. Але боротьба за воління споживачів змушує розробників та виробників покращувати одні технічні параметри пристроїв за рахунок спрощення інших. Разом з тим, будь-яка торгова марка має особливості, що відрізняють її апарати від інших, і становлять основу конкурентних переваг.

«Лінкольн Електрик» має такі особливості, що виводять продукцію компанії в лідери.

Характеристики виробів, заявлені виробником, завжди об'єктивні та правдиві.

Високий рівень захисту силового устаткування від ударів, небажаного проникнення всередину пилу, бруду, вологи.

Висока якість зварювального обладнання, оснащення, матеріалів забезпечується застосуванням інноваційних технологій, високими вимогами до процесів виробництва від складання до тестування готових виробів.

Значне зниження споживання енергії зварювальними апаратами за рахунок застосування igbt транзисторів сприяє зменшенню собівартості зварювальних робіт у споживачів.

Продуктивність зварювальних апаратів позитивно впливає на робочий цикл, а саме на час безпосереднього зварювання відносно загальній тривалості роботи апарату.

Система інтелектуального управління зварювальним апаратом допомагає надійно стабілізувати дугу або оперативно перестроювати її параметри за змінюванням умов роботи. Це покращує якість зварних швів.

Одного разу застосований режим можна зберігати у вигляді програми, а потім включати за аналогічних умов роботи, не витрачаючи час на налаштування параметрів зварювання.

Споживачі обирають вироби «Lincoln Electric», як через їхню високу якість, так і через можливість тестування продукції "Лінкольн Електрик" перед покупкою, професійного навчання персоналу та інших сервісних зручностей.

Усе вище сказане про продукцію «лінкольн електрик» відповідає потребам користувачів, які бажають здійснювати успішні, економічно ефективні проекти, виводячи свою компанію у лідери.

Оберіть зручну для Вас мовну версію Выберите удобную для Вас языковую версию