Системи плазмового різання Lincoln Electric

Даний розділ сайту SvarkaPro містить найпросунутіші моделі систем плазмового різання Lincoln Electric в Україні.
Invertec PC210 Invertec PC210
3 фазы 50-60 Гц CE плазма Гарантия 3 года

Ціна з ПДВ 62 093   грн

Invertec PC210 — аппарат плазменной резки металла до 10 (12) мм со встроенным компрессором!

Подробнее
Плазморіз Tomahawk 1025 Плазморіз Tomahawk 1025
3 фазы 50-60 Гц CE плазма Гарантия 3 года

Ціна з ПДВ 90 531   грн

Tomahawk 1025 – апарат повітряно-плазмового різання металу до 25 (30) мм високої продуктивності.

Подробнее
Плазменный резак Tomahawk 375 AIR Плазменный резак Tomahawk 375 AIR Lincoln Electric
DC 1 фаза

Ціна з ПДВ 96 900   грн

Плазменный резак Tomahawk 375 AIR точно режет низкоуглеродистую и нержавеющую сталь и может использоваться как с внешним, так и с внутренним компрессором.
Подробнее
Tomahawk 1538 Фото панели настроек плазмореза Tomahawk 1538
3 фазы 50-60 Гц CE плазма Гарантия 3 года

Ціна з ПДВ 105 081   грн

Tomahawk 1538 – аппарат воздушно плазменной резки высокой производительности..

Подробнее
Плазменный резак Tomahawk 1000 Lincoln Electric Плазменный резак Tomahawk 1000 Lincoln Electric
50-60 Гц DC

Ціна з ПДВ 188 190   грн

Система плазменной резки Tomahawk 1000 идеально подходит для резки и строжки материалов, включая низкоуглеродистую сталь, латунь, нержавеющую сталь, медь и алюминий.
Подробнее
Плазменный резак Tomahawk 625 Плазменный резак Tomahawk 625 Lincoln Electric
1фаза 50-60 Гц DC
поставка
под заказ
Портативный резак Tomahawk 625 предназначен для плазменной резки и строжки широкого спектра материалов, включая нержавеющую и мягкую сталь, медь, латунь, алюминий.
Подробнее

Що таке плазмове різання?

Плазмове різання здійснюється впливом плазмової дуги на оброблюваний матеріал, внаслідок чого він розплавляється та видмухується з розрізу. Потік плазми, що діє, створюється за допомогою подачі газу під тиском на електричну дугу, що створюється між електродом і соплом за рахунок різниці потенціалів. Газ іонізується і перетворюється на третій стан матерії – плазму з температурою від 5000 до 30000˚С. За рахунок інноваційної конструкції плазмотрона з контактним соплом, завихорений первинний і вторинний високошвидкісний потік газу, який проходить, створює концентрований вузький плазмовий струмінь. Це дозволяє створити невелике локальне нагрівання металу, яке виключає теплову деформацію виробу, що розрізають.

У процесі плазмового різання джерела Lincoln Electric використовують повітря або азот з необхідним ступенем осушування.

Компоненти систем плазмового різання.

Джерелом живлення плазморізів Lincoln Electric можуть виступати генератори на виїзді та стандартна електромережа в цеху. Пікова напруга змінного струму для джерела РС210 не більше 410 В при діючому напрузі форми хвилі змінного струму 230 V ± 10 % і для джерел Tomahawk 1025 & 1538 е більше 700В, при середньоквадратичній напрузі змінного струму, що завжди дорівнює 400 В ± 15 %.

Пристрої живлення в апаратах також надають можливість безступінчастого контролю струму відповідно до товщини і роду матеріалу, що розрізається.

Запалювання електродуги відбувається контактним способом без використання високочастотного струму, що значно підвищує надійність конструкції системи плазмового різання.

За рахунок інноваційної конструкції сопла та електрода в плазмотроні, підвищено термін служби витратних компонентів і збільшено швидкість та глибину розрізу.

Системи плазмового різання дозволяють виконувати різання швидше у порівнянні з механізованим різанням металу товщиною від 6 мм до 50 мм лазерними, водоструминними або кисневими апаратами.

Системи плазмового різання дозволяють виконувати розрізання малих і середніх товщин у кілька разів вище за швидкість газополум'яного різання. У порівнянні з лазерним різанням при виготовленні простих деталей, плазмове різання виграє в 2-3 рази за швидкістю.

Системи плазмового різання можна використовувати не тільки для різання металів, але і для електропровідних матеріалів багатьох видів, а також коли застосувати інші технології неможливо.

З технічних питань або за бажання придбати зварювальний інвертор Lincoln Electric, звертайтесь до дистриб'ютора в Україні.
(наш спеціаліст Вам обов'язково передзвонить)
Оберіть зручну для Вас мовну версію Выберите удобную для Вас языковую версию