Промислові витяжки для зварювання Lincoln Electric

Lincoln Electric пропонує переносні, портативні та стаціонарні витяжки газів, що утворюються під час зварювання..

Витяжні рукави для зварювання LFA 4.0 Витяжні рукави для зварювання LFA 4.0 Lincoln Electric

Ціна з ПДВ 32 100   грн

Витяжні рукави для зварювання LFA 4.0 можуть застосовуватись у низько вакуумних системах витягування, у т.ч. Mobiflex 200M / Statiflex 400-MS.
Подробнее
Повітропровід для зварювання LFA 3.0 Повітропровід для зварювання LFA 3.0 Lincoln Electric

Ціна з ПДВ 36 996   грн

Повітропровід для зварювання LFA 3.0 може застосовуватись у низьковакуумних системах витяжки, у т.ч. Mobiflex 200M / Statiflex 400-MS.
Подробнее
Витяжні рукави для зварювання LFA 4.1 Витяжні рукави для зварювання LFA 4.1

Ціна з ПДВ 40 604   грн

Гнучкі витяжні рукави для зварювання LFA 4.1 можуть застосовуватися у системах низьковакуумної витяжки, у т.ч. Mobiflex / Statiflex 200M и 400-MS.
Подробнее
Miniflex Lincoln Electric Витяжка зварювальних газів Miniflex Lincoln Electric
1 - 3 фаза 50 - 60 Гц CE

Ціна з ПДВ 48 730   грн

Високовакуумна витяжка зварювальних газів для відведення та очищення невеликих обсягів задимленого повітря.

Подробнее
Витяжка портативна Mobiflex 100NF Витяжка зварювального диму портативна Mobiflex 100NF Lincoln Electric

Ціна з ПДВ 59 602   грн

Легка портативна витяжка зварювального диму без фільтрації продуктивністю 2400м³/год. Гарантія та підтримка 3 роки.
Подробнее
Мобільна витяжка Mobiflex 200-M Lincoln Electric Мобільна витяжка Mobiflex 200-M Lincoln Electric
1 - 3 фаза 50 - 60 Гц CE

Ціна з ПДВ 175 890   грн

Мобільний витяжний пристрій для зварювального поста Mobiflex 200-M з паперовим фільтром, яке відводить і фільтрує дим обсягом 20,8 куб. м за хв, ефективність очищення 99,8 %.

Подробнее
Mobiflex 300-E Lincoln Electric Mobiflex 300-E Lincoln Electric
1 - 3 фаза 50 - 60 Гц CE

Ціна з ПДВ 248 719   грн

Пристрій вентиляції при зварюванні Mobiflex 300-E з електростатичним фільтром, що відводить та фільтрує до 21,67 м³/хв зварювальних газів з ефективністю 99,8%

Подробнее
Statiflex 200-M Lincoln Electric Стаціонарна витяжка для зварювального поста Statiflex 200-M
поставка
под заказ
Стаціонарна витяжка для зварювального поста з низьким вакуумом, яка відводить та фільтрує дим з ефективністю 99,8 %. Продуктивність 20,8 куб. за хвилину.
Подробнее

Системи витягування зварювальних димів.

При виконанні зварювальних робіт у навколишнє повітря потрапляють аерозолі, які можуть містити тверді та газоподібні речовини, що шкодять здоров'ю людини: оксиди металів, вуглецю та азоту, фтористі сполуки, озон та інші. Для створення безпечних умов роботи зварювальників застосовують різні системи, що видаляють задимлене повітря з робочого місця.

Lincoln Electric пропонує переносні, портативні та стаціонарні витяжки газів, що утворюються під час зварювання.

Системи Miniflex з високим вакуумом створені для відведення та очищення в легких умовах невеликого об'єму зварювальних димів (до 3.8 куб. м/хв), що утворюються під час виконання зварювальних робіт. Компактні розміри і повітропроводи на шарнірних з'єднаннях, дозволяють використовувати витяжки для зварювання у дуже маленьких і важко доступних приміщеннях Miniflex Lincoln Electric забезпечують фільтрацію 99,8% забруднень з повітряних мас, що відводяться.

Низьковакуумні системи витягування зварювального диму Mobiflex 200-M, 300-E, 400-MS більше розраховані на промислове застосування. Вони, як і всі витяжки Lincoln Electric, оснащуються зносостійкими повітропроводами, що легко перенаправляються. Апарати Mobiflex мобільні та невеликі щодо розмірів зварювальних цехів. Їх доцільно застосовувати на підприємствах, які потребують витяування невеликих або середніх обсягів диму (до 21,67 куб. м/хв) у кількох зонах зварювання. Пристрій Mobiflex включає іскрогасники та замінні (паперові) або не замінні (електростатичні) фільтри очищення від забруднень повітря, що відводиться. Система фільтрації видаляє до 99,8% забруднень із повітря.

Витяжки для зварювання Lincoln Electric забезпечують максимум захисту для працівників, які знаходяться у приміщеннях, що швидко наповнюються зварювальними газами, при високому терміні працездатності, що підтверджується гарантією 36 місяців.

З технічних питань або за бажання придбати зварювальне обладнання Lincoln Electric звертайтесь до дистриб'ютора в Україні.
(наш специалист Вам обязательно перезвонит)
Оберіть зручну для Вас мовну версію Выберите удобную для Вас языковую версию