Генератори для зварювальних робіт

Апарати, що поєднують зварювальний генератор та зварювальний пост.

Air Vantage 500 генератор САК Air Vantage 500 Lincoln Electric генератор САК
CC CV DC Гарантия 3 года
поставка
под заказ

Air Vantage 500 - Три устройства в одном: сварочный САК, генератор и воздушный компрессор. Ном. ток 500А в 100% рабочем цикле.

Подробнее
Vantage 500 CE генератор Vantage 500 CE Lincoln Electric
поставка
под заказ
Vantage 500 CE - Мощный, компактный, автономный аппарат совмещающий сварочный генератор и сварочный пост.
Подробнее

Для виконання зварювальних робіт потрібне джерело енергії. Однак часто такі роботи виконуються у місцях, де немає доступу до електромережі. Раціональне рішення у цьому випадку – ппридбати зварювальний генератор. Генератор не тільки дозволяє підтримувати безперебійне живлення при виконанні зварювання, але й може бути джерелом струму для інших об'єктів: електроінструменту, освітлювальних приладів і т.п.

Зварювальний генератор відрізняється від звичайного тим, що відразу виробляє потрібні для зварювання струм та напругу. Тоді як звичайний генератор не може бути використаний для зварювання без спеціального перетворювача.

Сьогодні на ринку електрообладнання представлено велику кількість різних моделей зварювальних бензинових та дизельних генераторів (наприклад, Lincoln Electric, Shindaiwa, Moza, АДД).

Між собою пристрої відрізняються потужністю та функціональністю. Для того щоб придбати техніку, що підходить за всіма параметрами, важливо грамотно підійти до вибору і вивчити особливості наявних моделей

Простий та надійний спосіб вибрати підходящу модель зварювального генератора – це звернутися за консультацією до кваліфікованого спеціаліста. Такого спеціаліста може надати дистриб'ютор зварювального обладнання Lincoln Electric (Лінкольн Електрик) в Україні – сайт SvarkaPro. Наслідуючи його поради, покупець придбає обладнання, яке повністю відповідатиме всім його запитам, а також отримає відповіді на технічні питання.

З технічних питань або за бажання придбати зварювальне обладнання Lincoln Electric звертайтесь до дистриб'ютора в Україні.
(наш спеціаліст Вам обов'язково передзвонить)
Оберіть зручну для Вас мовну версію Выберите удобную для Вас языковую версию