Інвертори ручного дугового зварювання

Інвертори Lincoln Electric володіють видатними зварювально-технологічними характеристиками та якостями.

Invertec 150S Зварювальний апарат ручного зварювання Invertec 150S
1 фаза 50 - 60 Гц CE DC MMA 2

Ціна з ПДВ 18 608   грн

Invertec 150S – джерело інверторного типу для електродугового зварювання штучними електродами; має широкий набір функцій; діапазон зварювального струму 0 - 140A.

Подробнее
Апарат для ручного зварювання Invertec 170S Апарат ручного дугового зварювання Invertec 170S
1 фаза 50-60 Гц Тип питания - CC Полярность входного тока - DC

Ціна з ПДВ 22 520   грн

IInvertec 170S – інверторне джерело для дугового зварювання штучними електродами (ММА); має широкий набір функцій; діапазон зварювального струму 10 – 160A./p>

Подробнее
Апарат ручного електродугового зварювання Invertec V205-S 2V. Invertec V205-S 2V
1 фаза 50 - 60 Гц CE DC MMA 2

Ціна з ПДВ 58 781   грн

Invertec V205-S 2V — джерело постійного струму для ручного електродугового зварювання штучними електродами і для аргонодугового електродами, що не плавляться.

Подробнее
Апарат ручного дугового зварювання Invertec 270SX Зварювальний апарат ручного дугового зварювання Invertec 270SX
3 фазы 50 - 60 Гц CE DC MMA 3

Ціна з ПДВ 58 852   грн

Invertec 270SX – промислове джерело для ручного дугового та аргонодугового зварювання, сконструйоване на основі новітньої технології інверторів, що забезпечує відмінні значення: макс. 270A при 35% ПВ.

Подробнее
Invertec 400SX Invertec 400SX
3 фазы 50-60 Гц CE Полярность входного тока - DC MMA Гарантия 3 года

Ціна з ПДВ 68 833   грн

Invertec 400SX – професійне джерело для ручного дугового зварювання, виготовлене з використанням новітньої інверторної технології, що забезпечує високі параметри зварювання: 400A при 35% ПВ..

Подробнее
Invertec 160SX Invertec 160SX
1 фаза 1PH PFC 50 - 60 Гц CE DC MMA motor generator ok TIG 3
поставка
под заказ

Invertec 160SX — професійне інверторне джерело для ручного дугового зварювання, оснащене автоматичною системою корекції та компенсації мережевої напруги PFC, живлення 115-230В / 1Ф.

Подробнее
Invertec 135S Invertec 135S
1 фаза 50 - 60 Гц CE DC MMA 2
поставка
под заказ

Invertec 135S — джерело інверторного типу, що призначене для електродугового зварювання штучними електродами. Джерело має крутопадаючу вольтамперну характеристику і дозволяє вести зварювання на постійному струмі.

Подробнее

Особливості інверторів для ручного дугового зварювання.

Ручне дугове зварювання широко застосовується у багатьох галузях виробництва для з'єднання виробів з різних сталей: вуглецевих, низьколегованих, легованих конструкційних, легованих жароміцних, високолегованих з особливими властивостями і так далі. Такий спосіб з'єднання дозволяє створювати зварювальні шви різного просторового розташування: нижнього, вертикального, горизонтального, стельового. Ручне дугове зварювання виконується за допомогою спеціальних апаратів різних типів.

Інвертори для ручного дугового зварювання американського бренду Lincoln Electric (Лінкольн Електрик) володіють визначними зварювально-технологічними характеристиками та якостями. Відмінною властивістю пристроїв Лінкольн Електрик є стабільність роботи у процесі зварювання за тривалого терміну експлуатації. Застосовуючи найпередовіші технології та розробки у виробництві зварювальних інверторів, Lincoln Electric забезпечує високу якість процесу зварювання за будь-яких умов.

Наслідком вищезгаданого є 3-річна гарантія на зварювальне обладнання Лінкольн Електрик. Підтримка гарантії здійснюється усіма дистриб'юторами компанії, зокрема в Україні.

Інверторам Lincoln Electric притаманні функції, що істотно полегшують і спрощують ручну працю зварювальника.

ФФункція "Форсування дуги" – Arc Force, дозволяє підтримувати стабільну та якісну дугу. Форсування можна налаштувати так, щоб створити умови для найкращої якості дугового зварювання різними електродами: основними, целюлозними або рутиловими.

Функція «Гарячий старт» – Hot Start, сприяє легкому та надійному розпалюванню дуги зварювального інвертора шляхом тимчасового збільшення струму (0,5 с) на початку процесу. Підвищений струм сприяє відмінному розплавленню плюс високій якості шва з самого початку процесу.

Захист від залипання – електронна система, що знижує ризик виникнення короткого замикання при тривалому прилипанні електрода до виробу. У разі короткого замикання цей пристрій дозволяє легко зняти електрод з виробу, запобігаючи пошкодженню тримача та зварювального кабелю. Водночас забезпечується безпека зварювальника.

Інвертори ручного дугового зварювання, які виробляє компанія Lincoln Electric, ппроходять суворий контроль та тестування, завдяки чому забезпечується якість роботи та 3-річний термін гарантії.

З технічних питань або за бажання придбати зварювальний інвертор Lincoln Electric, звертайтесь до дистриб'ютора в Україні.
(наш спеціаліст Вам обов'язково передзвонить)
Оберіть зручну для Вас мовну версію Выберите удобную для Вас языковую версию